Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tankönyveimmel?

Lildzsí kérdése:

Mit csináljak a tankönyveimmel?

Figyelt kérdés
3-an vagyunk testvérek és befejeztük a gimit. Viszont rengeteg tankönyv van náluk kb minden évfolyamból. Nem tudom, hogy kidobjam-e az összeset, vagy van olyan hely ahova elvihetném?

2020. febr. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk érettségi után elmondták, hogy akinek nem kell, azoktól szívesen elfogadja az iskolai könyvtár a könyveket. Esetleg érdeklődj náluk, hogy ők elfogadják-e.
2020. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tedd fel netre akinek szüksége lenne ingyen tankönyvekre vagy a suli könyvtár.
2020. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyétek vissza az iskolába, ha nem kellenek.
2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Netes meghirdetés, suli könyvtár, sőt, ha a közeletekben van esti gimi, ott biztosan nagyon hálásak lennének érte!
2020. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmikepp ne dobd ki, nagyon ertekesek es masnak jo lesz.

Akar el is tudod adni vagy csak elajandekozni, masnak ez nagy segitseg lehet tobb tiz ezer megsporolasa.

2020. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én tavaly érettségiztem, és csak most beszéltem meg egyik barátommal, hogy neki nagyon szükséges lenne néhány tankönyvre amit én használtam akkor is, ha ráborult a kávé vagy megrágta a nyuszim :D mindenképp kérdezz körbe :)
2021. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!