Ballagasra virag?

Figyelt kérdés
sziasztok, iden ballagok. az a problema hogy nincs kedvem menni! nem kapok a szuleimtol viragot, sot el se jonnek nem kivancsiak ram. felek hogy nagyon kellemetlen lesz szulo nelkul es mindenkinel lesz legalabb egy csokor virag nalam meg semmi. mit tegyek? mindenki odamegy a szuleihez, kozos kep, gratulacio. en addig alljak egyedul kinosan? de viszont ha nem megyek megbannam es ez megis csak az en ballagasom, megerdemlem. de annyira felek
máj. 1. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, nincs mitől. Ha meg a virág a lényeg, akkor egyszerűen vegyél magadnak (vagy szedj valahol).
máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A szüleid miért nem mennek el? Hány éves vagy hogy nem kíváncsiak rád?

Én elmennék a helyedben akkor is. Hidd el senki nem fogja nézni oda megy e hozzád valaki. Mert mindenki a saját gyerekével rokonaival lesz elfoglalva.

Ha vége egyszerűen lépsz és ennyi.

A virág miatt ne aggódj. Ballagás után kap mindenki addig senki el nem lesz. Akkor még megint mindegy mert azt sem nézi senki neked van e.

máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2.vagyok. mindenképpen menj el mert megfogod bánni hogy kiamaradtál belőle.
máj. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most ballagok gimnáziumból. nem is csak a virág a baj, hanem látni fogom hogy mindenki a szerető csaladjaval lesz, es nem fogom tudni kezelni a helyzetet, nekem kellemetlen lesz
máj. 1. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vannak jó barátaid az osztályban, beszélhetsz velük, esetleg a családjuk ki tudnak segíteni, vagy ha megbízol benne, szólj az osztályfőnöknek, hátha van ötlete

Szerintem egyáltalán nem szégyen az ilyesmi :) Egyébként családon kívül is hívhatsz embereket, ha van olyan, aki szeretne eljönni

máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!