Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek ez valaha megesett?...

Elviszem a lelked :3 kérdése:

Veletek ez valaha megesett? Valakivel történt olyan hogy békében sétáltatok valahova és valaki egy pisztolyt szegezett fejeteknek azt ordítva hogy : MOND FEL A TOLDI 1. ÉNEK 1-3. VERSSZAKÁT VAGY LÖVÖK!

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert ezek a bemagolt versek olyan fontosak a tanárok számára :')
2020. febr. 24. 19:12
 1/6 anonim válasza:
100%

Én tegnap este a János Vitézzel jártam így az aluljáróban,csak kést fogtak pisztoly helyett.

Szóval tanulj, ne panaszkodj, a műveltség nem vész el.

2020. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem, nekem Eger Históriás summájával fenyegetőztek a tetőn :D
2020. márc. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod, ezzel az a helyzet, hogy igazából azt kellene megtanulnod, hogyan kell jól tanulni.

Ez a legfontosabb.

Ezen kívül szükséged van valamekkora lexikális tudásra is, minél több témában, hogy kérdéses esetben el tudj indulni valamerre, és ne tudjanak rögtön megvezetni.

𝐄𝐙𝐓 szolgálja az, hogy az iskolában különböző dolgokat meg kell tanulnod.

És igen: MEG KELL TANULNI. Sőt: MOST kell megtanulni. Ráadásul JÓL kell megtanulni.

Ez mind fontos.

Konkrétan az, hogy ez éppen a Toldi 1-3. versszaka, az már nem olyan fontos.

De valami kell - és nem olyan kell, amit már magadtól is tudsz.

2020. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon jó agyam van, ezért bármit meg tudok tanulni ha kellő képp koncentrálok akár 15 min. alatt is.
2020. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lol, az utolsó kêt válaszoló nem igazán vette a poént de whatever.
2020. máj. 12. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Az sem poén, hogy nem ismered a "mondd" szót.
2020. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!