Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szobeli erettsegin...

Emelt szobeli erettsegin tortent veletek valaha valami szabalytalansag? Vagy nem olyan pontszamot kaptatok, amit ugy gondololjatok, hogy meltatlan a feleletekhez kepest (negativ iranyban)?

Figyelt kérdés

#emelt szintű érettségi #szabalyatalansag
2019. jún. 12. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, veled volt ilyen?
2019. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most erettsegizek, de hallottam ismeroseimtol nehany sztoryt, ami elegge megijeszt. Ugazabol nem volt semmi extra, de tobben is meseltek, hogy joval kevesebb pontot kaptak, mint amennyit megerdemeltek volna. Az egyikuket, allitasa szerint, meg meg is dicsertek a vegen, vegul egy 30 pontos eredmennyel talalta szembe magat. Nyilvan nem lehet tudni, hogy most tenyleg ennyire nem ment nekik, vagy lehuzas tortent.
2019. jún. 12. 19:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy jó tételt huzol és sok pontot kapsz ;)
2019. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi meglepő, ha egy vizsgázó túlértékeli a saját teljesítményét, vagy magát akarja lepontozni, ennek az égvilágon semmi jelentősége. Azért van ott a három szaktanárból álló bizottság, mert ők értenek a tananyaghoz is meg az értékeléshez is. És nem fogják a vizsgázó orra előtt részletesen felsorolni, hogy mit mondott rosszul, mit hagyott ki, mi hiányzott a tételének a felépítéséből, hány szakkifejezést használt rosszul.
2019. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként majdnem biztos vagyok benne, hogy ezek az ismerőseid azt sem tudnák elmondani, hogy pontosan mik az értékelés szempontjai, pedig ezek nyilvánosan hozzáférhetőek.
2019. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Orulok, hogy igy latjatok, en is inkabb erre tippelnek, csak elegge elbizonytalanitanak ezek a tortenetek. Meg az ijeszt meg, hogyha mondjuk valamilyen szabalytalansag tortenik, akkor kb tehetetlen a diak..
2019. jún. 13. 08:58
 7/13 A kérdező kommentje:
Meg nekem emelt biosz szobelin volt az, hogy csak ketten feleltek elottem. Igazabol nagyon kapkodva kellett kidolgoznom a tetelt, nem beszelve arrol, hogy az elottem levo srac mindent tokeletesen elmondott 10 perc alatt, akit nem nyuztak tovabb, hanem szabadon engedtek. Kemeny 30 percem volt a felkeszulesre, de igazabol csak azt hittem, hogy lassu vagyok. Kemian meg harman feleltek elottem, es nem ertettem, hogy miert engedhetnek be negy embert egyszerre a terembe. Ma realizaltam, hogy a biosszal volt a problema, hogy csak harman ultunk bent. Ha mondjuk a feleletem karara megy, akkor lehet ezzel kezdeni vmit, vagy ugy se tudom bizonyitani?
2019. jún. 13. 09:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha szabálytalanság történik, fellebbezhet. Ha másképp értékeli a bizottság a feleletet, az nem szabálytalanság (egyébként meg megy utána egyetemre, ahol 5 évig orrba-szájba vizsgázni fog, és ott is tanárok értékelik, csak nem hármasával). Nagyon nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy három különböző iskolából összeverbuvált tanár összefogjon egy számukra ismeretlen vizsgázó ellen. Mi okuk lenne rá?
2019. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Max akkor fellebezhetsz, ha emelten 20 percnél többet felelsz, bár ezt is, hogy bizonyítod?! Kb sehogy, de ezen kívül másért nem lehet fellebbezni :/
2019. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valszokat. Remelem nem is lesz szuksegem a fellebezesre, eleg szuper tetelt huztam, ami szerintem eleg alap tema, szoval akar kidolgozas nelkul is lehetett volna beszelni rola. Jelentem, sikeresen megnyugtattatok azzal, hogy a tudasom alapjan fognak ertekelni, es nem fognak ‘direkt szemetkedni’ velem es senkivel (amugy ez alapjaba veve is meggyozodesem volt, viszont a sztoryk alapjan iszonyat elkezdtem emiatt parazni).
2019. jún. 13. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!