Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lenne...

Szerintetek hogyan lenne érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kései húszas éveimben járó, egyetemet nem végzett egyszerű srác vagyok. Az utóbbi időben azonban elkezdtek érdekelni a természettudományok, csak úgy hobbiból. Elő is vettem a régi könyveim, viszont hiába középiskolás szint, szégyenszemre sokszor nehezen, vagy egyáltalán nem fogom fel a leírtakat. Főleg akkor vagyok bajban, amikor az egyes tantárgyak még egymásra is hivatkoznak. Sajnos annak idején nem igazán tanultam. Pedig most sem készülök én tudósnak, vagy mérnöknek, csupán műveltebb szeretnék lenni és reménykedem, hogy még nem késő.

Az egyik kérdésem tehát az lenne, hogy véleményetek szerint mivel tanácsos kezdeni?

A másik pedig, hogy matekból milyen jellegű feladatokat kellene gyakorolnom, hogy a fizikai és kémiai számítások is menjenek?

Előre is köszönöm mindenkinek!



2020. febr. 27. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress rá a "mateking"-re. Sokan mondják, hogy nagyon jól és egyszerűen, érthetően magyaráz.
2020. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy türelmetlen vagy kissé ?

Gondolj csak bele, hogy mennyi ideig tartott, mire megtanultál írni, olvasni.

Egy szakember is legalább 15 évig űz egy mesterséget, mire jut valamire. Sok szakot 30 évig is tanulsz és még mindig van mit elsajátítani. Az enyém épp ilyen.

Szóval van még időd, mire 45-50 leszel.

Addig szépen lassan megérted az összefüggéseket.

Kevesen vannak akik első olvasatra elsajátítanak mindent.

2020. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Kérdezz itt is gyakorin, ha valamit nem értesz, illetve kémiai, matematikai, fizikai példákkal engem is kereshetsz! :)

Üdv

2020. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!