Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! PTE, BME rajz alkalmasság...

SOS! PTE, BME rajz alkalmassági miből áll és kell rá külön jelentkezni? (2020)

Figyelt kérdés

Lehet csak én vagyok béna, de nagyon sokat kerestem és pontos leírást végül nem találtam ezekről.. Idén érettségizek és már készülök bőven egy fél éve az alkalmasságira külön tanárral, csak kicsit jobban át szeretném látni azt, hogy miből is fog állni és mennyi időm lesz rá.

Fő kérdéseim:

Az alkalmasságira a jelentkezést a Felvi-n való építészmérnök kar megjelölésével meg is csináltam? Vagy arra külön kell még jelentkeznem? Küldenek emailt a vizsgapénz befizetésével kapcsolatban?

Pontosan milyen feladatok lesznek ott és mennyi időm lesz elvégezni azokat?



2020. febr. 28. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Keresgéltem még és valahol azt írták, hogy a Bme-n 2 feladat van: egy térrekonstrukció, amikor egy óra alatt egy három vetületével megadott teret kell perspektívikusan megrajzolni, a második feladat pedig egy beállítás lerajzolása, plusz tónus, erre három óra van. Ez az összes feladat a Bme-n?

A Pte-ről még mindig nem találtam sajnos semmit:(

2020. febr. 28. 18:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen BME-n csak ez, de most valaki nem tudja, hogy hogyan lesz és mikor?mert szinte semmi érdemlegeset nem olvasni. Ha esetleg szeretnél még valamit kérdezni, akkor írj, mert tavaly is felvételiztem és idén is fogok.
2020. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!