Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Elektronikus úton jelentkezés érettségire?

Pontosabban tudom, hogy lehet, ügyfélkapun keresztül, e-papír szolgáltatással. Emelt szintűt szeretnék egy tárgyból tenni, érettségim van. Szerintetek jó az, ha a jelentkezési lapot letöltöttem, kinyomtattam, aláírtam dátummal, utána ezt, a középiskolai bizonyítvány utolsó 2 évét, az érettségi biziben szereplő dolgokat lefényképeztem, láthatóan, olvashatóan, akkor ugye ezeket elfogadják? Anno a felvinél is elfogadták, tehát gondolom ez esetben is hasonlóan fognak eljárni. Előre is bocsánat a hülye kérdésért.

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, jelentkezés, vizsga, emelt szintű érettségi, 2020, ügyfélkapu

febr. 15. 03:00  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Illetve elfogadják úgyis a jelentkezési lapot, ha elektronikusan írom alá? Mondjuk paintbe?

# 1/5Időpont febr. 15. 03:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk akkor hülyeség volt nyomtatgatni.

# 2/5Időpont febr. 15. 03:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mondjuk nem írják sehol ezeknek akadályát, csak tartok attól, hogy majd valamibe belekötnek, s érvénytelennek minősítik a jelentkezést.

# 3/5Időpont febr. 15. 03:42 Privát üzenet

Lehet így jelentkezni, persze.

Viszont paintben ne írd alá, úgy nem jó.

A kinyomtatott lapot írd alá és tölts le egy szkenner appot, azzal fotózd le.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 07:11 Privát üzenet
Elektronikus aláírás az e-személyin van, ha kérted ezt a szolgáltatast. Kell hozzá egy kártyaolvasó, amit 30 pénzért sóznak rád az okmányirodában. Azzal tudsz elektronikusan aláírni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 15. 08:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felvi.hu-n elektronikus jelentkezés?
Hogyan tudom ügyfélkapun keresztül (elektronikus úton) elküldeni a felsőoktatási továbbtanulási jelentkezésemet?
Egyetemi jelentkezésnél ha ügyfélkapun hitelesítettem akkor már nem kell elküldeni postán a hitelesítő adatlapot, ugye? Elektronikus jelentkezés.
Ti sem tudtok bejelentkezni felvi.hu-ra?
Felső oktatásba való elektronikus jelentkezés esetén lehetőség van arra, hogy a csatolandó dokumentumokat postai úton továbbítsam az Oktatási Hivatal részére?
Érettségire tudok elektronikus úton is jelentkezni, vagy be kell mennem valamilyen hivatalba kitölteni egy lapot?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!