Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen honnan tudom majd...

Egyetemen honnan tudom majd meg a vizsgák eredményét? Osztályzás, vagy csak százalék szerint értékelnek? Ott a helyszínen is megmondják az eredményt, vagy e-mail-ben, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem és ezek lesznek az első vizsgáim,de nem tudom ez hogyan működik...

2020. márc. 10. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (lehet máshol máshogy van) szóbelit helyben megmondták, az írásbelit beírták neptunba.
2020. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt, hogy az intézet hirdetőfalára rakták ki az írásbelik eredményét, de többnyire az interneten is közzétették. Amennyiben vizsgajegy, előbb utóbb a neptunba is bekerül, szóbeli vizsgán pedig szinte mindig megmondják, bár volt olyan, aki csak azzal küldött el mindenkit, hogy “köszönöm”. Aztán a neptunban láttuk az eredményt.
2020. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos a neptunban levő jegy, amit a tanár ír be akár szóbeli, akár írásbeli után.
2020. márc. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóbelit ott megmondják. Az írásbelik nálunk úgy mennek, hogy megírjuk, pár nap múlva (vagy még aznap) bekerül a jegy neptunba és mindig ki van jelölve, hogy milyen időpontban lehet bemenni az adott tanárhoz megnézni a vizsgád, ha mondjuk úgy érzed, hogy mindent tudtál, de kettes van beírva vagy ilyesmi.
2020. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szóbelit ott, helyben megtudod (néha be kell várnod a többieket és csak a végén mondják el egységesen, de ez ritka). Itt is van olyan, hogy csak végighallgat és mond egy jegyet vagy van egy papírja és ott pipálgatja, hogy mit mondtál el, majd abból százalékot számol és érdemjegy.


Írásbelinél vagy elküldik neptunban (vagy csak az érdemjegyet; vagy a százalékot azzal kiegészítve, hogy hány %-tól hányas); vagy kirakják a tanszék előtti faliújságra (mindig is ezt utáltam a legjobban).

2020. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2020. márc. 10. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!