Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálunk olyan rektori utasitás...

Nálunk olyan rektori utasitás jott, h ki kell költözni péntekig mindenkinek a koliból (vagy max méltányossagot lehet kérni). Valakinél még hasonló?

Figyelt kérdés
Oszintén szólva meg nem nagyon lepodtem, ha már az egyetemre se lehet bemenni, de nekem pl elèg kivitelezhetetlen a költözés
2020. márc. 11. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom az ilyen esetekben lehet kérni a méltányosságit...
2020. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van


De gondolom csak úgy kell “kiköltözni”, mintha hétvégére hazamennel, tehát nem hiszem, hogy minden kis cuccot haza kell vinni

2020. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen-igen, azt írták, hogy csak a fontos személyes tárgyaikat vigyék a hallgatók.

Igen, a méltányossagivan en is rdmenykedem...

2020. márc. 11. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok kolis, de szombatig ki kell költözniük.

Más egyetemekről azt hallottam, hogy péntekig / szombatig kell kiköltözni, kivéve azokat a külföldieket, akik nem tudnak hazamenni.

2020. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindenhol ez van.
2020. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen van??? Mi semmi hasonló utasítást, üzenetet, tájékoztatást stb. nem kaptunk... Pletyka szintjén megy, mert már itt is mondogatták többen, hogy x egyetemen elrendelték stb., de nekünk még senki sem szólt, nem kaptunk se emailt, se semmit. De amúgy ez azt jelenti, hogy akkor célszerű úgy hazamenni, hogy határozatlan ideig nem jöhetsz vissza a koliba, ugye? Mármint vinni mindent, ami fontos, nem csak mint mikor hazamész egy szimpla hétvégére?
2020. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk emailt az egyetemtől. Holnaptól a határozat visszavonásáig szünetel a kollégiumi elhelyezés.
2020. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Emailt mi sem kaptunk. A suli honlapján van egy témával foglalkozó aloldal. Oda került ki a tájékoztatas egyelőre.
2020. márc. 11. 22:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk tényleg nincsen semmi, a közösségi oldalakon sem, weblapokon sem, sehol.
2020. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

10 után megjott a neptunuzi is :D


Fura, hogy ti semmilyen tájekoztatást nem kaptatok még.

2020. márc. 11. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!