Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik abban esetben ha...

Molia kérdése:

Mi történik abban esetben ha valaki nem fizeti be a tandíjat (BME)?

Figyelt kérdés

A gondom a következő:

Ez az első önköltséges félévem a BME-n. Az alapdíj befizetési határideje március 16. Gondoltam én, hogy a hét elején lesz elég pénz a számlámon a tandíjat befizetni, és akkor még van bőven idő, hogy átérjen az utalás, és fizethessek. A nagy kavarodásban azonban ez teljesen kiment a fejemből, így csak március 13-án tizenegykor utaltam a Neptunnak. Így pedig ugye nem biztos, hogy "odaér" az utalásom. (plusz hétvége jön)

A kérdésem az, hogy ilyen helyzetben mi történik/történhet? Egyszerűen csak kiírnak egy büntetési tételt, vagy kirúgnak, vagy passziválnak amég nem fizetek?


Tudom, hogy jelen pillanatban nem igazán van egyetemi oktatás, meg vannak ettől fontosap ptoblémák is, de azért nyílván érdekelne, hogy ha megkezdődik a tanítás a BME-n, akkor a hallgatója leszek-e még?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 14. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha késik szerintem. Bár én nem BME-re jártam, de sose fizettem ki időbe.. Mindig volt 1-2 hét csúszás. De nálunk amíg nem fizetsz nem is jelentkezhetsz be a félévre. Amúgy szerintem most a tandíj a legkisebb bajuk. Nem fognak vele foglalkozni.
2020. márc. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!