Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolák bezárása miatt az...

Az iskolák bezárása miatt az idei OKTV döntők is elmaradnak?

Figyelt kérdés
Igazából én 11.-es vagyok, nem plusz pontot érő tantárgyból mennék, nekem nem akkora baj. De nyilván, aki egész évben erre készült és kéne a plusz pont, az lehet, nem járna jól ezzel.

2020. márc. 14. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre még várni kell pár napot. Tegnap este kapkodva bejelentettek egy döntést, a részleteket nem volt idő kidolgozni.
2020. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

[link]

2020. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmaradnak. Oktatási Hivatal honlapján is fent van illetve Krétán keresztül is üzentek
2020. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmaradnak, és az eddigi eredmények alapján állítják fel a verseny helyezéseit
2020. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Óráról órára változik minden...
2020. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt esetleg lehet tudni, hogy az eredményeket mikor közlik?
2020. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A második forduló eredményeinek közlésében benne vannak. Az utolsó tantárgy behívóját pénteken küldték ki, így már tudni lehet az eredményeket.
2020. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!