Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hétfőn matematika OKTV döntő,...

Hétfőn matematika OKTV döntő, de tippem sincs hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez, ahhoz legkevésbé hogy kinyissak egy matekkönyvet.
2020. márc. 13. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bejutottál a döntőbe nagyon erös tudásod lehet, szóval ha nincs kedved inkább ne erőltesd. Az legyen a cél hogy a legjobb formában legyél szellemileg illetve testileg. Pihend ki magad egyél rendesen,töltődj fel (pl.: találkozz egy barátoddal,vagy olvass, vagy nézz filmet/sorozatot)
2020. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly nagyon sokat készültem, aztán kaptam 3 feladatot, ami nem volt szimpatikus, nem is lett jó :D


Szóval idén csak előző évi döntős feladatokba nézegettem bele, hogy tudjam, hogy milyen típusúak szoktak lenni a feladatok.

2020. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sehogy. Ma este 9:15kor beszél orban. Iskolabezaras johet igy szerintem donto sem lesz.
2020. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap küldtek levelet, hogy ezt megtartják, de senki kísérő nem mehet be, hogy ne legyünk 100-nál többen.
2020. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Na új információ: mégsem lesz hétfőn
2020. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző, ezt honnan tudod? Be tudsz linkelni vmi forrást?
2020. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Akkor most mi a helyzet?
2020. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Új infó: mégis lesz :D
2020. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vasárnap este buli lesz, ha eső nem lesz. Ha lesz, nem lesz.
2020. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na


Március 13 dél körül: kaptam egy papírt a tanáromtól, hogy megrendezésre kerül a döntő, csak nem mehetnek be a kísérők stb.


Március 13 este: kihirdették, hogy nem lesz rendes iskola hétfőtől


Március 14 délután: egyik felügyelőtanár üzent nekem, hogy nem lesz döntő, elhalasztják, ők kaptak értesítést.


Március 15 (ma) délelőtt: üzent a felügyelő, hogy mégis lesz döntő, miniszteri utasításra nem halaszthatják el


Március 15; 15:05: üzenet a tanáromtól, hogy az oktv döntő elmarad, a 2. forduló alapján állapítanak meg végeredményt.


Szóval ha minden igaz holnap nem lesz döntő


Hát elég érdekes volt ez a néhány nap, de akkor gratulálok minden továbbjutónak a top 50-hez :D

2020. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!