Osztály ismétlés?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11.-es. Nem mondanám magam hüjének, inkább az a problémám hogy az osztályommal, semmilyen modon nem jövök ki. Nem tudok becsatlakozni hozzájuk, piszkálnak, nem is szolnak hozzám, s addig jutottam el, hogy egyszerüen nem akaratam bemenni. Nem éreztem sosem jol magam a társaságukban. S ezzel lehuztam a jegyeim nagyon. Föleg 11.-re. Ha ujra járnám az osztályt, nem lenne hatással a jövőmre nézve? Megéri ujra járni?

2020. márc. 14. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A j-ly esetén azért van baj....


Nem érdemes újrajárni. Ha egyetemre mennél akkor majd duplázással legfeljebb.

2020. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szüleidnek szóltál már a problémádról? Beszéltél a tanárokkal?

Van valami, amiben nagyban különbözöl a többiektől?

2020. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen. Annyiban különbözöm töllük hogy én nem dumálok órán, nem lógok el velük csak hogy mekibe, vagy plázába menjek, és ez szerintük strébberség. Nem vagyok kivülállo, ugyanugy vannak barátaim, normálisan vagyok mint mindenki egyszerüen csak egy rossz társaság akiknek nem tetszik hogy én igy vagyok. És ezért van az ahogy irtam is, hogy lehuznak.
2020. márc. 15. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!