Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a lehető leggyor...

Hogyan tudnék a lehető leggyorsabban leérettségizni? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés
10.-ben kiiratkoztam az iskolámból mert úgy döntöttem megéri megpróbálnom a gimnáziumot. Megérdeklődtem, hogy tudnék-e még felvételizni úgy, hogy január 18-án leszek 17 éves, mindenhonnan azt kaptam vissza, hogy igen ez még belefér. Megtörtént a felvételi 56 pontommal simán felvehettek volna... az online beiratkozásnál viszont már nem engedett át a szűrő és már bent is azt mondták, hogy nem vehetnek fel. Felnőtt oktatásban legjobb tudásom szerint csak szakmával rendelkező emberek vehetnek részt. Esetleg tudtok olyan lehetőséget ahol nem elvárás, hogy szakmád legyen?

2020. márc. 15. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az esti gimikben sem elvárás a szakma. Ugyanúgy 4 éves a képzés, de ha van szakmád akkor 2 évet beszámolnak, vagyis csak 2 év lesz az érettségi. Illetve ha van elvégzett középsulis éved, azt is beszámolják.
2020. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!