Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon keresztül hallgatói...

Neptunon keresztül hallgatói jogviszony igazolás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A vírus miatt kialakult helyzet alatt otthon tartózkodom vidéken, azonban diákszövetkezetnek kellene hallgatói hogviszony igazolást bemutatni, amit most kivételesen elfogadnának elektronikus úton.


Viszont megnéztem az Ügyintézés fülnél, de sehol nem találok ilyet a kérvények között.. Valaki tudna segíteni?



#egyetem #Neptun #hallgató jogviszony igazolás
2020. márc. 19. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
E-mail a TO-ra.
2020. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt elolvassák egyáltalán mialatt zárva tart az egyetem?
2020. márc. 19. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag az ügyintézésnek mennie kell. E-mailt pedig otthon is tud olvasni.
2020. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, de én úgy tudom mindenhol meg lettek hosszabbítva a diákigazolvány/jogviszony érvényességi idők, így hülyeség bekérniük.
2020. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De azt nem tudhatják, hogy eleve volt e neki.
2020. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs hülyeséget írtam :D
2020. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen ugye úgy volt a sztori, hogy nagyon későn kaptuk ki a diákot. Addig pedig egy jogviszony igazolást adtam le nekik. És azt mondták akkor márc. 30-ig ez így oké, utána be kell majd mutatni a diákot ( nyilván már lematricázva ). A jelenlegi helyzetben matricázni sem tudnék mert zárva vagyunk, illetve vidéken vagyok több óra útra a várostól és nagyon nem ajánlatos most kint mászkálni, főleg nem Pesten.

Megpróbálhatok akkor dobni egy e-mailt a TO-nak, jobbat én sem tudok..

2020. márc. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!