Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan szakot ami...

Tudtok olyan szakot ami maximum 4 evig tart es nem kell hallra tanulni magad?

Figyelt kérdés

Lehetoleg budapesten, lanynak.

Szeretnek tanulni de azert azt nem hogy csak arrol szoljon az eletem tehat szeretnem ha emiatt baratokka nem romolna a kapcsolatom hanem tudjak szerezni baratokat is, elmenyeket, legyen mellette eletem. Esetleg olyan ahol van lehetoseg kulfoldi utakra vagy cserediakprogramra es sportlehetosegrw mellette.



2020. márc. 20. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyelvi BSA, főleg, ha tudsz már pár nyelvet középfokon.
2020. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És azzal hova lehet elhelyezkedni?

Tanárt nem szeretnék ezen kívül csak a tolmácsot tudom hozzá kapcsolni vagy légiutas-kísérők de ahhoz nem kell egyetem,

2020. márc. 20. 22:12
 3/4 anonim válasza:

Van de azok nem a piacképes szakok kategória.

Ha már tanulsz olyat tanulj aminek értelme van,mindig kell otthon utánajárnod dolgoknak ha nem kókler akarsz lenni,meg tisztességesen akarsz élni,folyamatosan fejlődni kell.

Jó egy szabadbölcsész büfészak esetén nem kell,de ott meg egyenes út a mekibe.

2020. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre mondaná a HVG állásbörze, hogy elsősorban nyelvtudással betölthető állások várják. Ezek felsőfokú nyelvtudást, országismeretet, a kultúra ismeretét is megkövetelik.
2020. márc. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!