Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély, hogy...

Szerintetek van esély, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! úgye most van az az időszak amikor 8.-ba járó diákok megcélozzák az új életet.

Az lenne a kérdésem amit tudok jól hogy nem lehet tudni 100%-ig megválszolni DE úgy kb van e esélyem arra hogy felvesznek a Jelky András szakgimnáziumba?


Grafika szakra jelentkeztem csak..

Első helyre írtam fel

Kb 173 gyerek akar oda jelentkezni

És én 53. Vagyok


Nagyon félek vagyis aggódok hogy nem vesznek fel. Sokszor nem tudok ez miatt aludni saját hülyeségem miatt mivel ez szerintem az egyetlen lehetőségem.

És azért mondom ezt mert ezen kívül felirtam a Jaschik Álmos művészeti szakgimnáziumot

De ott végképp nincs lehetőségem bejutni mivel

Ott 70. Vagyok es szintén csak a grafikát jelöltem meg.

Nem tudom miért nem jelöltem meg több szakot

De már nagyon bánom


Ott 70. Vagyok

És körülbelül 180 gyerek jelölte meg q grafikát.. de igazából nem tudom.

Attól tartok hogy a saját hülyeségem miatt fognak egy olyan suliba berakni ahova szerintem senki se akar járni.


Ezen kívül még felirtam még sulikat de oda nem vesznek fel (biztos)


Szóval... szerintetek van esélyem?



2020. márc. 21. 12:37
 1/3 anonim válasza:

Nem az a lényeg hányan jelentkeztek, hanem hogy hányat vesznek fel és te hányadik vagy a rangsorban.

Az én lányom a Lőveybe jelentkezett, 14-et vesznek fel rajzra, tavaly a ranglista 60. volt az utolsó felvett, annyian "estek ki" előle, és az előző években is hasonló volt a helyzet. Van egy oldal ahol ezt meg lehet nézni, felvizsga.eu és itt a kalkulátorok menü.

Mi sajnos 80. körül vagyunk, szóval ez valószínűleg nekünk nem jön össze. De ha ahova jelentkezel többet vesznek fel és az 53. vagy, elképzelhető hogy bejutsz. Még én sem tudom mi lesz ha sehova nem veszik fel, mi se jelöltünk semmi könnyűt...

2020. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ! Amugy ez tényleg lemaradt pedig leakartam ezt írni , hogy a grafika szakból egy osztálynyi diákot vesznek fel (mind a két sulinál)
2020. márc. 21. 14:26
 3/3 anonim válasza:
Szia, na mi lett?
2020. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!