Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menyi az esély arra, hogy...

Mido-chan kérdése:

Menyi az esély arra, hogy felvegyenek a Leövey Klára és a Teleki Blanka Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Az írásbelim 58 pontos lett, az átlagom

4.64.

A Leöveybe a rajzra jelentkeztem és megkaptam a max pontot a szóbelire és az ideiglenes listán 34.vagyok. (15 főt vesznek fel)

a Telekibe nyek-fizika-matekra jelentkeztem itt 32. vagyok (17 főt vesznek fel)



2016. márc. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőre jó esélyed van, a Telekire nyilván egy hangyányival jobb.
2016. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jók az esélyeid.

A Telekibe viszonylag sok a jelentkező, de ténylegesen odamenni kevesen fognak, örülhetnek, ha nem kell megint üres helyeket hirdetniük.

A Leövey is meglesz:)

2016. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huhh.. akkor jó :) köszönöm
2016. márc. 12. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Telekiben az elmúlt két évben nem volt ilyen szak, idén indították először :) De szerintem biztosan be fogsz jutni, elég kevesen jelölik elsőnek :)

A Leöveyben 2 éve 48., tavaly 67. volt az utolsó bejutott, de még itt megnézhetsz pár évet: [link]


Szerintem mindkét suliba tuti be fogsz jutni, gratula!

2016. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!