Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz népegészségügy...

Szerintetek gáz népegészségügyi ellenőrnek tanulni?

Figyelt kérdés
Eddig nem éreztem gáznak, viszont olvasgattam itt GYIK-en és olyanokat írnak, hogy csak egy alibi szak és nincs értelme. És valahogy az emberek sosem vesznek komolyan amikor mondom, hogy ennek tanulok.

#SOTE #Nepegészségügyi ellenőr
2020. márc. 24. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ha ez érdekel, tanuld ezt!
2020. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, bár elég értelmetlen szaknak tartom tematikáját végignézve.
2020. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Én is NEL-es vagyok. Nálunk inkább a csoporttársaim nézik le a szakot (akármilyen furán is hangzik).

Szerintem érdekes szak lenne, ha többet fektetnének a gyakorlati órákba, valóban használató tudást akarnának átadni és a BTK jellegű értelmetlen tárgyakat meg törölnék.

Pl. filozófia meg gazdmen vagy akár pszichológia helyett nyomathatnák jobban a ttk-s tárgyakat, amikből mind csak előadás létezik, de nem egy szemináriumom is van, ahol 180-an vagyunk bent.


De más dolog a szak meg más a végzett munka. Én egy népegészségügyi dolgozót nem gondolom, hogy le kellene nézni.

Akik lenézik, annak mond meg, ha nem hogy ha nem lennének ilyen tisztségviselők az országban, akkor mostanra kb. totális káosz uralkodna a járványt illetően az egész országban. Lehet, többet tesz egy ilyen végzettségű ember, mint egy "menő" közgazdász.

2020. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!