Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az irinyi országos kémia...

Az irinyi országos kémia versenyének 3. azaz országos döntő fordulójának eredménye mikor és hova lesz kirakva?

Figyelt kérdés
A weblapon az van kint hogy el lett halasztva de kretan kaptam üzenetet arról hogy elmarad teljesen és az eddigi eredmények alapján lesz biralva a verseny.

2020. márc. 27. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is bejutottam a 3. fordulóban, de nem kaptam ilyen értesítést, a tanáromtól se. Illetve a weboldalon is csak az elmaradásáról tájékoztattak minket. Biztos erre a versenyre gondolt a Kréta? Jelenleg mit tudsz?

2020. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is bejutottam az országos döntőbe. A Krétán amit küldtek, az az OKTV-re vonatkozik. A döntő meg lesz tartva szeptemberben, de mindenki a saját sulijában fogja írni, nem kell Debrecenbe menni, csak bizonyos számú embernek labor feladatra.
2020. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!