Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZERINTETEK meddig lesznek...

SZERINTETEK meddig lesznek zárva az iskolák?

Figyelt kérdés
Én nagyon likeolom hogy egész nap itthon vagyok, szerintetek meddig tart ez az egész? Illetve szerintetek nyáron lehet menni majd a strandra?

2020. ápr. 1. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem év végéig már biztosan
2020. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg a következő tanév eleje is távoktatás lesz.
2020. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. Optimistán hozzáállva 1-2 hónap alatt túl leszünk ezen az egészen. De lehet sok hónap is.

Én nem tudom megmondani. A nyár eleje biztos nem lesz strandos, esetleg a közepe már igen. De lehet, egész nyáron szóba sem jöhet majd strand meg ilyesmi.

Hazánkban elég hamar hoztak intézkedéseket a vírus megfékezésére, így talán hamarabb lecseng itt. Kínában pár hónap volt, úgy tudom. Így lehet tippelgetni, számolgatni, valaki talán jobb ilyenben, mint én, várom az ő válaszukat.

2020. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű ev végéig, nyáron meg amugy se lenne, így szerintem ősszel megyünk csak megint
2020. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csuri02 válasza:
93%
Elöször úgy volt hogy pár hétig de most már bisztos hogy év végéig
2020. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva május közepe-végéig lesznek zárva. Tökmindegy hogy mikor tetőzik meg mikor nem, mert nem lehet így tartani a gazdaságot, szóval hiába fújja valaki azt hogy márpedig Júniusban tetőzik, mert ez nem is igaz, már most fog tetőzni, most jönnek a több száz megbetegedések egy nap alatt, valamint a gazdaságot nem lehet csak úgy szüneteltetni fél éven keresztül.
2020. ápr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!