Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor utalják a Bursa Hungaric...

Mikor utalják a Bursa Hungarica ösztöndíjat?

Figyelt kérdés
Én előző év végén pályáztam meg és meg is kaptam. Áprilisban kellene jönnie három havi összegnek egyben. Hanyadikán szokták utalni?
2020. ápr. 4. 15:57
 1/6 anonim válasza:
Tavaly 2.-án jött a sulis része, 10.-én a többi. De most eddig csak az áprilisi sulis jött csak meg.
2020. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csak nekem nem jött meg még? Pedig az van a neptunba írva, hogy éjfélkor állítólag elutalták.
2020. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem csak az egyetem része jött meg, az önkormányzaté meg nem..
2020. ápr. 10. 20:25
 4/6 roxy15 válasza:

Nektek van valami azóta?

Nekünk még mindig nem jött meg az önkormányzati rész és ki sincs írva. :)

(DEBRECENI EGYETEM)

2020. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta sem...
2020. máj. 7. 09:49
 6/6 anonim válasza:

Tudom, hogy egy éves kérdés, de hátha.

Jelenleg is ugyanez a helyzet nálam, 3 havi intézményi részt már utaltak, viszont az önkormányzati még ki sincs írva.

Azt szeretném kérdezni, hogy akiknek tavaly így volt ti mikor kaptátok meg az önkormányzati részt?

2021. ápr. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!