Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai nap bejeltették, hogy...

A mai nap bejeltették, hogy csak írásbeli lesz. Tudom még nem hivatalos! Akik már emelteztek töriből mit gondoltok? Csak az írásbelire hogy tudok a leghatékonyabban készülni?

Figyelt kérdés
Ha már nem tolják akkor nagyon kevés időm van, kérlek segítsetek! :-)

2020. ápr. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Tolni fogják.
2020. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem gondolták át. Egyszerűen képtelenség most megszervezni, ha megtartanák az hatalmas hiba lenne a járványkezelésben.
2020. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Azért nem csak ez az egy hónap volt készülni, volt rengeteg időd.


Legfontosabb hogy no stress és tarts szüneteket két óránként! Esszé írást gyakorold, írj mindenről egyet ami eddig volt az érettségiken (oktatas.hu oldalaon megtalálod), ez még bőven belefér majd az idődbe.

Mivel emelt szintet írsz, égy érdemes az előző 4 év könyveit előszedni és hetente egyet kiolvasni értő olvasással + minden lecke végen jegyzetet írni. De rövid jegyzetet írj, amiben a lecke neve, évszámok, fogalmak (de csak a fogalom neve szerepeljen ott, a fogalmat tanuld meg) és a legeslegfontosabb események vannak.


Tényleg ne parázz rá! Rengeteg időd van még azért rá, egy hónap alatt a 4 évet csak ismétlés szerűen átvenni lesz időd, főleg hogy nem kell suliba járni és be lehet osztani még jobban.

Kívánom hogy a lehető legjobban sikerüljön!:)

2020. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Azt kihagytam hogy tanulmányozd át a javítókulcsokat és mindig az alapján dolgozz! A legjobb ha megszokod így, mert akkor nem lesz olyan lehetőség hogy a tanáron múlik a pontod.
2020. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Nyomom!

2020. ápr. 10. 11:28
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én ugyan most fogok emeltezni töriből, de gondoltam leírom. Én javítókulcs alapján gyakorlom az esszéírást, valamint a B. Mátyus Gyöngyi és Bori István érettségis könyvéből tanulok.

Ne stresszelj rá, menni fog az :)

2020. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!