Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC középfokú angol nyelvvizs...

TELC középfokú angol nyelvvizsgánál már kettő levelet (egy hivatalos és egy baráti emailt) kell írni? Ugye ezekben nem szabad saját nevet, címet használni? Illetve elfogadják, ha csak ceruzával van kitöltve a megoldólap? Nem kell átírni tollal?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget előre is!

2017. márc. 11. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kettőt kell írni.


Ha nincs megadva egyéb instrukció, akkor lehet a saját címed, vagy egy képzeletbeli is akár.


"A vizsgán lehet tollat vagy ceruzát használni, ezt a vizsgázó saját maga dönti el. Ugyanakkor alapvetően a ceruza és toll együttes használatát javasoljuk a vizsga satírozós részén, mivel a csak tollal történő kitöltés esetén az esetleges javításokat a kiértékeléskor nem tudjuk figyelembe venni. A vizsga végén időt biztosítunk arra, hogy a vizsgázók a ceruzával már bejelölt válaszaikat tollal is áthúzzák. (nem kötelező). A levélírás vizsgarészen a vizsgázó dönti el, hogy melyik íróeszközt használja."

2017. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp tollal írjál mert belejavíthatnak...én megfogadtam hogy soha többet nem írok ceruzával Telcen. Sose lehet tudni ki javít bele. Csak egy jó tanács:)
2017. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!