Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális ösztöndíj igénylés:...

Szociális ösztöndíj igénylés: mit írjak annak okához h az eltartók száma nem 2 csak 1?

Figyelt kérdés

Tehát igényelni szeretném a szociális ösztöndíjat a fősulin.

A gondom az h a szabályzatban van egy ilyen pont "c) ha kevesebb kettőnél az eltartók száma, akkor ennek az oka".

Ezzel az a bajom h engem anyám egydül nevel, tehát az eltartók száma kevesebb kettőnél, viszont ennek az okához nem tudom mit írhatnék. Azt nem írhatom h elvált mert hozzá se ment apámhoz, sőt sz.tem még csak együtt sem éltek, vagy csak rövid ideig.


Szóval kérdésem hogy az okhoz mégis mit írhatnék?


2010. júl. 27. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vmi olyasmit írnék, hogy az eltartó egyedülálló.
2010. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
leírod ezt, amit ide. meg fogják érteni. láttak ennél már sokkal cifrább dolgokat is, ne aggódj. :-)
2010. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát a családi helyzetem az még sokkal cifrább, egy csomó mindent nem is tudom hogy írjak be, igazoljak stb. de majd csak megoldom. Köszi a válaszokat!
2010. júl. 27. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Fel tudnánk venni a kapcsolatot? Mert hasonló helyzetben élek, és adhatnánk egymásnak tippeket!

2010. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, ment privi az e-mail/msn címemmel.
2010. aug. 3. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!