Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? (szakmai gyakorlat)

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy otthagyjam-e a szakmai gyakorlatot. Mérnökinformatikus szakos hallgató vagyok és a tanszékre mentem el letölteni a szakmai gyakot. Ami nagyon meglepett a kezdetekkor, hogy rögtön felvettek mindenféle interjú nélkül. Emellett, ami a felmondásra sarkalna az az, hogy alapvetően én programozói munkakörre mentem oda és mégsem azt csinálom ,hanem a leges legaljább mmunkát, amivel szintén nem lenne baj, hiszen mindenki lent kezdi, de a programozással köszönő viszonyban sincs. Illetve, ami még nagyon fontos, hogy nem kapok 10 forintot se az ott töltött idő alatt, ezzel szemben bármelyik infós cég fizetne.


Tehát a kérdésem az lenne, hogy ti ebben az esetben ott hagynátok-e a helyet vagy inkább letöltenétek, ha már elkezdtétek? Egyáltalán úgymond fel lehet mondani?



2020. ápr. 10. 10:07
 1/1 anonim válasza:
100%
Ha aláírtad a szakmai gyakorlatos papírt akkor én úgy tudom nem lehet.
2020. ápr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!