Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugye ne menjek gólyatáborba...

Ugye ne menjek gólyatáborba ha antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Fejtsd ki antiszocialitásod mibenlétét, meg azt sem ártana tudni melyik g.táborról beszélünk. Amúgy ha "antiszociális" vagy de zavar, akkó mennyé! Mer csak jobb lehet. Még be is csajozhatsz, vagy csak simán eszméletlenre iszod magad és úgy nagyon okos állapotban biztos kellemesebb társaság vagy.
2010. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Előbb fejtsd ki, mi az, hogy miért vagy antiszociális? Mert attól, hogy csendesebb vagy, nem vagy bulizós, nem iszol (annyit) nem dohányzol, nem vagy antiszociális.
2010. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

az antiszociális az egy személyiségzavar közismert nyelven a pszichopata. Az antiszoc egyén elöszeretettel kínozza társait, vagy állatokat, hazudozik, gátlástalanul, viselkedik, lop , csal, verekszik, rongál. Igyekszik mindig valami akcioódús tevékenységben részt venni, hogy a lelkében lévő űrt kitöltse valahogy. A bűnözők 3/4- e antiszoc. személyiségzavaros. Tartós, őszinte kapcsolatai nincsenek, környezetét kihasználja, még a partnerét, gyerekeit is.

Nos, ha közveszélyes vagy ne menjél gólyatáborba:D

Ha az antiszoct az alatt értetted, hogy csendes vagy, kevés barátod van stb, akkor viszont menj el, mert ezen sokat tud segíteni a gólyatábor.

2010. júl. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Én se szoktam bulizni és még életemben nem voltam táborban és nem vagyok valami beszédes se, viszont mégis szeretnék elmenni, kérdés, hogy lesz-e rá pénz.
2010. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!