Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kell vinni egy gólyatáborba?

Mit kell vinni egy gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Jó, viszek ruhákat, tisztálkodási cuccokat, hálózsákot, valamennyit kaját, piát. De... 6 napig tart, totál izgulok, nem tudom, hogy pakoljak majd? Gondolom ilyen iszonyat meleg lesz, mint most is... :/
2011. aug. 23. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ruhákat kihagyhatod, úgyis félmeztelen-meztelen lesz mindenki.
2011. aug. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ruhák - rövid gatyák, pólók, tegyél be hosszút is, mert kitudja, fehérneműk, zoknik, cipő, papucs, és lehetőleg olyanokat vigyél, amiket nem sajnálsz - kitudja milyen feladatok lesznek... :D kalap a fejedre - nehogy napszúrást kapj, fürdőruha ha vízpart, törölköző

Tisztálkodási szerek - tusfürdő, sampon, balzsam, fogkrém, fogkefe, dezodor, ha lány vagy - arclemosó, arckrém; NAPTEJ, zsebkendő, wc papír

hálózsák, telefon, töltő, ha lány vagy - hajgumi,hajráf,hajcsat; szúnyogriasztó, napszemüveg

pénz, fontosabb iratok


No körülbelül ennyi jutott eszembe. :]


NE izgulj a tábor miatt, én is most megyek pénteken és már alig várom.. :] Nagyon jó lesz, és persze ha lesz valami feladat, amit nem akarsz megcsinálni, akkor nem kell - lesz más, aki megcsinálja helyetted, nyugi. :]


Te merre mész?

2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ól összefoglaltad, kedves második. :)

Én a corvinus közgáz gólyatáborba megyek vasárnaptól. Szóval nem egy helyre. :D

Jó táborozást! ;)

2011. aug. 25. 00:34
 4/4 anonim válasza:

A fésűt kihagytam, meg zacsit a használt ruháknak.. :]

Neked is jó táborozást! :]

2011. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!