Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az info vagy a német érettségi...

Az info vagy a német érettségi a nehezbb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miből érettségizzek plusz tantárgyként, de ez a kettő az amiből tudnék. Kb infóból és németből ugyanolyan szinten vagyok. Nem vagyok nagyon jó egyikből sem de azért rossz sem vagyok. Melyikre lenne könyebb felkészülni, es melyikkel kapnék egyetemen plusz pontokat?

2020. ápr. 13. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért! *nehezebb, *könnyebb
2020. ápr. 13. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kettőt nem igazán lehet összehasonlítani. Mit jelent az, hogy ugyanolyan szinten vagy németből és infóból?
2020. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hogy egyikbol se vagyok olyan jo, mindrgyikbol 4-5-os vagyok de amugy meg nem tudnek egykirol sem magamtol beszelni, csak valasztanom kene
2020. ápr. 13. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
info, sokkalta könnyebb, emeltek közül pedig egyenest a legkönnyebb
2020. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!