Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Adnátok nekem motivációs...

Adnátok nekem motivációs beszédeket, idézeteket, üzeneteket háziíráshoz? Ilyen esszéket kell. Szeretem is ezeket, csak az utóbbi hetekben ilyen letargikus hangulatban vagyok, érthető okokból.

Figyelt kérdés

fősuli amúgy, és fontos nekem ez a szak, csak kicsit szét vagyok esve.


Előre is köszönöm. Bármit amit úgy gondoltok, hasznos lehet, kérlek, írjátok le.



2020. ápr. 14. 16:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Nálunk mindenki jól van fizikailag egyébként, családommal nem vagyok jóban, de legalább fizikai egészségünk az jó.
2020. ápr. 14. 16:17
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha rám hallgatsz megrázod magad és ennyi! Aki az ilyen hülye motivációs bullshithez fordul, az gyenge! Te gyenge vagy? Nem hiszem!
2020. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hm, köszönöm , ez is jó.

Amúgy még itt a fejemben voltak, amiután kiírtam a kérdést az akaraterő, és az elszántság szavak; de azért lehet, hogy jól jönne/jött volna még 1-2 sor kis valami, de ez egyébként amit írtál , ez nagyon jó, és hatásos; de azért akinek még eszébe jut valami, érdekelne, szóval még ő is ossza meg; de szóval ez tehát nagyon jó, hogy nem vagyok gyenge. Tehát ez már egy jó motivációs szöveg; de akinek még eszébe jutna valami, írja csak kérem nyugodtan; még bármikor jól jöhet bárkinek is.

2020. ápr. 14. 17:58
 4/4 A kérdező kommentje:

# 2-es kommentre ment a zöld szeretettel, köszönettel.

Várok még írásokat, ha valakinek eszébe jut valami, szeretettel.

2020. ápr. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!