Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiknek...

Ilike2001 kérdése:

Vannak itt olyanok akiknek nincs meg a közösségi szolgálat órai?

Figyelt kérdés
Írtam a miniszterelnök oldalán lévő email címre. Ma kaptam választ. Továbbították az Emberi erőforrások minisztériumába.Kérvényeztem,hogy ebben az évben ne legyenek figyelemmel a közösségi szolgálat órára. Remélem jó híreket kapunk!Mindenki nevében írtam a miniszterelnöknek!Csak itt tudtalak titeket tájékoztatni!Bizakodjunk a jóban!Ha gondoljátok ti is írhattok neki és remélhetőleg sikert érünk el együtt.

##50óra#közösségiközszolgálatóra
2020. ápr. 15. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sincs meg. Egy idősek otthonában dolgoztam eddig, már rég meg lenne, de jelenleg nem lehet sehova se menni, pedig körbekèrdeztem mindenhol. :( Eléggé aggaszt a dolog..

De az egy jó hír, hogy valaki gondolt rá, és írt nekik, nekem ez eszembe se jutott, én csak az iskolát kérdeztem.

2020. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!