Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A nyelvvizsgával mi lesz?

A nyelvvizsgával mi lesz?

Figyelt kérdés

Én télen megcsináltam az írásbeli részét a nyelvvizsgának(arról már kaptam is papírt), a szóbeli része pedig most lett volna áprilisban.


Eduline-on megjelent 1 cikk,amiben volt szó a nyelvvizsgáról is csak nem teljesen világos, hogy ez engem érint-e vagy sem


"A járvány miatt kialakult veszélyhelyzet óriási problémát jelentene azoknak is, akik most készültek befejezni vagy honosítani a nyelvvizsgájukat. "Úgy döntöttünk, hogy az ő esetükben a részeredményt, illetve a külföldi vizsgát kell elfogadni komplex nyelvvizsgának, azaz ezek után jár a középfok esetében a 28, felsőfok esetében pedig 40 pont a felvételi eljárásban - fejtette ki az államtitkár, majd ismertette a nyelvvizsgákat érintő további módosításokat is. Tájékoztatása szerint azok, akik 2020. augusztus 31-ig leteszik vagy már letették a záróvizsgát, mentesülnek a korábban előírt nyelvvizsga kötelezettség alól."


Az lenne a kérdésem, hogy mi számít ezesetben "részeredménynek"


2020. ápr. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

a fél nyelvvizsga, vagy csak írásbeli, vagy csak szóbeli


nyilván a teljes, ha mindkettő megvan

2020. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Online lehet nyelvvizsgázni. Én is megyek rá. :). Ez így király. Idén végeztem volna, de inkább eltoltam még egy félévet... Jó szívás. Most megkaphattam, volna nyelvvizsga nélkül a diplomát. De legalább itthonról is lehet vizsgát tenni. Még jó, hogy unokatestvérem angol tanárnak tanul így mellettem ülve könnyű lesz. :D.
2020. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen az online vizsgát én is olvastam, de aszerint, amit írtam, nem kell szóbelizzek, mert már van megvan az írásbelim. Legalábbis én így értelmeztem
2020. ápr. 16. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!