Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ vizsgákról tudni már valamit?

OKJ vizsgákról tudni már valamit?

Figyelt kérdés
Ugye érettségin csak írásbeli lesz, nekem OKJ vizsgám is lesz májusban, de erről nem találtam semmit. Vagy még nincs semmi hivatalos?

2020. ápr. 16. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia OKJ-s vizsgák elmaradnak, járvány utáni időpontba tartják meg őket.

F: [link]

2020. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kósi.Bri válasza:

Az OKJ-s képzéseknél a szakmai vizsgák lebonyolítását az Innovációs és Technológiai Minisztérium szintén biztosítani fogja, itt is elsősorban írásbeliket szerveznek majd - közölte.


[link]


Most akkor melyik?

2020. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az utóbbi, mert egyetemen 32 pontot ér az OKJ képzés bizonyos szakoknál. Én pl. Rendszergazdai OKJ-n végzek, és egyetemi jelentkezésben 32 többletpontnak fog számítani. Ha azt akarják, hogy senki ne legyen hátrányban, akkor muszáj lesz megtartaniuk legalább az írásbeli részét, hogy az olyanok, mint én megkapják a többletpontot az egyetemhez.
2020. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ma kaptam üzenetet, hogy el lesz halasztva a vizsga :/
2020. ápr. 17. 16:52
 5/12 Kósi.Bri válasza:
Milyen szakra jársz?
2020. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Logisztikai és szállítmányozási ügyintéző
2020. ápr. 17. 17:55
 7/12 anonim válasza:
Annyit kérdeznék,hogy felnőttképzésben vagy felnőttoktatáson veszel részt? Mert nekünk még nincsen lefújva.Én az oktatásban vagyok estin.
2020. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Amit az első válaszoló linkelt, az a felnőttképzésekről szól, én nappalin vagyok, remélem megtartják, nem akarok őszig, vagy ki tudja meddig várni vele, pl. a szóbeli tételeket vagy őszig ismételgetem, vagy addigra elfelejtem az egészet, aztán lehet újra tanulni.
2020. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felnőttképzésen vagyok. Heti 1x kell bejárni.
2020. ápr. 17. 18:52
 10/12 Kósi.Bri válasza:
Iskolarendszerűben vagyok (heti 2×)
2020. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!