Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mindent szeretnék tudni a PÁv...

Ferencz01 kérdése:

Mindent szeretnék tudni a PÁv vizsgáról/vizsgákról?

Figyelt kérdés
Hogy müködik,milyen tetsztek vannak,mennyibe kerül,menyi idő míg megcsinálom,általába a leghülyébbeket is átrugdossák,meg még amik nem jutottak eszembe???
2016. jan. 14. 00:03
 1/2 anonim válasza:
Nem rugdossák át ha rontasz valamit akkor bukás. Szigorúak. 4 óra kb. Pszichológia, számítógépes teszt amire emlékszem. Nem tudom mennyi, nekem munkahely állta.
2016. jan. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam. Párszorm ár válaszoltam erre itt gyakori kérdéseken. 4 fokozata van. Én páv 2-őt csináltam. Nem nehéz nem kell izgulni, egy a fontos kipihenten kell oda menni, nem másnaposan. Egyébként pénzlenyúlás az egész. Első részben egy pszichológussal fogsz beszélgetni, aki mindent megkérdez évi hány km-t vezetel, van-e családi gondod, barátnő, feleség, szülők, mennyit iszol hetente stb... Ezután bemész egy terembe. 4 feladat van. Azért tudom így mert tavalyról emlékszem :). Először is képek fognak felvillani, egy közlekedési szituációról és ilyen kérdés lesz feltéve, milyen volt az út burkolata 1) aszfalt 2)térkő 3) beton

Vagy miylen jármű volt az ön járművén kivül még az úton, vagy hányan ültek am otorbiciklin, volt -e jelzőtábla stb... Eztután van egy olyan feladat mikor hangokat halasz, mély hang jobb pedál magas hang bal pedál, fehér kocka ez a gomb fekete kocka másik gomb, kék kör, zöld kör, fehér kör stb felvillan arra a szinű gombra kell ráütni. Ezután van egy olyan rész amikro egy kormánnyal kell egy szürke vonalon tartani egy kört. ezzel próbálnak a vezetést szimulálni vicces xD. Végül egy csomó kérdést tesznek fel, amire válaszolnod kell, például ideges-e ha szabálytalankodik másik sofőr. szokott -e dudálni. stb...

az ember választ amire úgy gondolja ráillik. Ez a rész kb . 1 óra. a várakozás olyan 3 óra, de 12:00 -nál nem tart tovább az egész, mert utána ez a sok ember megy ebédelni. Hirtelen ennyi jutott eszembe, nem nehéz, ezen nem kell izgulni.

2016. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!