Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinyitnak szeptemb...

Szerintetek kinyitnak szeptemberben az egyetemek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel addig kényszerből is újra kell indítani a gazdaságot, nem várnám, hogy pont az egyetemek lesznek zárva.
2020. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hamarabb is. A vizsgaidőszak nem online lesz.... záróvizsga se.
2020. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy igen. De a vuzsgaidőszak szerintem még online lesz, csak a záróvizsgákat fogják megtartani.
2020. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Portfolion vagy indexen volt egy cikk, hogy a jelenlegi intézkedések mellett júliusban tetőzik majd nálunk a járvány. Tehát most megyünk csak bele és most is minden zárva van. Tehát kb most tartunk ott, mint majd októberben fogunk.

Meglepődnék, ha kinyitnának az egyetemek szeptemberben. Lényegében vagy megugrana a fertőzések száma vagy ennyi erővel kb most is nyitva lehetne minden.

2020. ápr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgaidőszak online lesz. Nálunk egészen biztos.

(SOTE)

2020. ápr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Simán nyitva lehetne, ez nem egy durva vírus, fel van fújva a politika meg média által. Nincs sok halaleset, inkább csak rafogjak hogy koronaban haltak meg, közben ezek az emberek sajnos valószínűleg amúgy is meghaltak volna. Kell egy kis válság na. Én BME-re járok amúgy , nálunk szerintem online lesznek a vizsgák . Nagyon remélem hogy szeptemberben már normális lesz minden. Unalmas és idegorlo itthon egyedül.
2020. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
(Folyt.) Mondjuk annak örülnék ha a külföldieket kiraknák. Tele van velük a BME könyvtár is. Idegesítőek. Arabak, törökök, meg indiaiak. Méghogy nálunk nincs migrans. Kamu az egész.
2020. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És mondd csak, miért is ne engedjük meg azoknak a külföldieknek a Magyarországon való tanulást akik a saját pénzükből finanszírozzák azt? Talán elvennék mások elől a tanulás lehetőségét? De hát a külföldieknek külön van a képzés teljesen. Tényleg nem értem mi a problémád ezzel. Esetleg a munkát venné el előled? Tanulj többet és akkor talán nem a jobban képzett embert fogják felvenni helyetted. Tudod, a verseny jót tesz az országnak is.

Az egyetemnek megéri. A migránsozást pedig kérlek ne. Diplomás külföldiekkel ugyan nem tudom mi a probléma. Ha Magyarországon marad végzés után, akkor ide termeli a GDP-t és itt költi a pénzét, ha meg nem, akkor is az a 3-4-5-6 év alatt fizetett tandíjat, albérletet vagy kolit, itt költötte a pénzt élelmiszerre, ruhára, szórakozásra, egyebekre. Azaz jól járt az ország.

Komolyan nem értem mi azzal a probléma ha megengedjük a külföldi pénzes hallgatóknak hogy itthon költsék a pénzüket.

Ember, a Budapesti Műszaki és GAZDASÁGTUDOMÁNYI Egyetemre jársz. Ha mérnöknek tanulsz akkor is lehetne benned egy minimális gazdasági szemlélet. Nagyon más az értelmiségi, egyetemista "migráns" mint a képzetlen, segédmunkásnak való "migráns". Ha már így fújod a kormány által fejekbe tuszkolt mondókát, akkor jó ha megérted egyetemista létedre, hogy Orbánéknak a képzetlen migránsok nem kellenek. Na de azok akik hozzá is tudnak tenni a gazdasághoz, azokra pont hogy szükségük van.

2020. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Jajj, és hogy nehogy visszavágj olyanokkal hogy biztos büfészakos vagyok, azért szólok be hogy mérnök hallgató létedre lehetne egy kis gazdasági szemléleted is: Villamosmérnökin vagyok végzős.
2020. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!