Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OKJ vizsga 2020! Vírus miatt...

OKJ vizsga 2020! Vírus miatt halasztás?!

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű a kormány kihirdetése számomra, a megkezdett modulzáró és írásbelit teljesítő vizsgák lezajlottak és márcsak a gyakorlat és szóbeli lenne hátra veszélyzet utánea halasztódik azok ideje?


Akkor egyáltalán nem igazságos hogy érettségi is szóbeli nelkul zajlik... holott az okjvel mondjuk vki vállalkozást inditott volna ugyan annyira fonfos mint az érettségi.. de ki vagyok én aki megmondja:)



2020. ápr. 16. 20:56
 1/1 anonim válasza:

Szia ugyanebben a helyzetben vagyok énis.

Nevetséges, hogy minden újraindul, tobb tizezren erettsegizhettek, étttermek kinyithatnak, esküvőket is szabad tartani, de mi nem tehetünk Okj vizsgát!

2020. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!