Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » érettségi vizsga halasztása...

érettségi vizsga halasztása lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Emelt szintű ismétlő illetve kiegészítő vizsgára jelentkeztem 2 tantárgyból, de sajnos nem sikerült felkészülnöm rájuk számottevően, szóval úgy döntöttem nem megyek be és jövőre érettségizek újra. De azt sem szeretném, hogy az a sok pénz (56.000 ft) amit kifizettem kárba vesszen... elfogadnak orvosi igazolást vagy van arra még esélyem hogy mondjuk őszre elhalasszam?

2016. máj. 5. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Fel kellett volna készülnöd, ha már ennyi pénzt kifizettél, és ne tetézd ezt azzal, hogy az orvosodat hazugságra kéred.
2016. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják elfogadni, azt elbuktad.
2016. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát...ha kórházba kerülnél és olyan állapotban lennél,hogy nem engednek haza,vagy a mentők visznek el,akkor el kell fogadni én úgy tudom. De nagyon nyomós indok kell.

A szóbelikre még van időd. Azokra fel tudsz készülni. Nem tudom milyen tárgyakból érettségizel, de menj el. Semmi veszteni valód sincs. Sikerül,sikerül,ha nem,akkor nem. Szóval nyugi. Még az érettségikig van idő. Itt a hétvége. Nézd át és olvasgasd az anyagokat.

Menni fog.

2016. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem és nem. Ismétlő és kiegészítő vizsgán nincs semmiféle indok. Ha neked fel nem róható okból nem tudsz elmenni, akkor nem buksz meg, és javító helyett pótló vizsgát tehetsz, amit ugyanúgy ki kell fizetni, mert csak a tanulói jogviszonyban megkezdett ingyenes vizsga pólója ingyenes.

https://www.youtube.com/watch?v=wNR2rW-9gIU

2016. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!