Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségizhetek idén?

Érettségizhetek idén?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem emelt szinten történelemből, viszont idén is jelentkeztem. Fennálló helyzetben én érettségizhetek, mert az ismétlő érettségire vonatkozóan nem hallottam semmit.

2020. ápr. 17. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Én is ismétlő vizsgát fogok tenni és én azt olvastam, hogy igen. Mindenki érettségizhet, akinek szükséges a továbbtanuláshoz, akinek pedig nem azok majd ősszel fognak érettségizni.
2020. ápr. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez abban az esetben is igaz ha nem emelt szinten szeretnék érettségizni? Illetve egy tantárgyból emeltre lett befizetve, másik tantárgy pedig egy javító lenne.
2020. ápr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, ámbár az kimaradt h jelenleg BGE FOSZKRA "járok" De szeretnék az új érettségivel, átkerülni a 4 éves normál tagozatra.. Ehhez kellenének a + pontok.. / a lányom nevében beszélek, mielőtt valaki azt írná h ilyen sügér vagyok.. :D erről ő nem is tud.. köszi
2020. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!