Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha mar van érettségim, de...

Ha mar van érettségim, de idén ujra akartam érettségizni egy tantárgyból, mert szeptembertől főiskolára akarok menni akkor most en érettségizhetek vagy nem?

Figyelt kérdés
A potfelvetelire akartam jelentkezi, ezert februárban nem jelöltem meg egy szakot se.
2020. ápr. 16. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdés miatt jöttem. Elvileg te most nem érettségizhetsz és emailt felsőoktatásba se mehetsz: [link]

Ugyanez a probléma, csak én jelöltem meg egyetemet februárban. Egy emelt kell, be van fizetve. Most mi lesz?

2020. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te érettségizhetsz, bár ezt még tisztázzák.

Szintemelő vagy előrehozott érettségi biztosan nem lesz azt mondták.

2020. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Remelem , hogy engedik nekünk is. Mert semmi kedvem meg 1 evet várni. Ha valaki tud esetleg pontosat az legyszi írjon
2020. ápr. 16. 12:11
 4/20 anonim válasza:

Velem most ugyanez, javítottam volna.

Hát, így most várunk egy évet.

2020. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szurkolok!!

Ha nem lesz akkor szeptemberbe megcsinálhatod majd vagy visszafizetik és akkor ha felvesznek februártól már tudsz egyetemre járni szerintem, akkor jóval több képzés indul majd mint tavaly.

2020. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Februárban csak mester képzéseket indítanak, nem?
2020. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5# én az 1-es válaszoló vagyok, nem tudunk februártól egyetemre menni. Nincs keresztféléves BSC képzés, ha nem sikerül most érettségizni, egy év kuka.

3# és újra jelentkezés esetén most ez minek számít? Kötelező emelt érettségi, olyan tárgyból ami egyébként megvan középszinten. Akkor most ez szintemelő? Azért nem mehetek egyetemre, mert a kormány intézkedéseinek meg kell felelnem és ennek megfelelően újra érettségizek?

2020. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát annak számít aminek bejelölted a jelentkezési lapon annó. Sajnos nem tudom, hogyan működik pontosan én sem értettem amikor pár éve újraérettségiztem akkor segített az igazgató, nekem emeltem volt és emeltet csináltam megint az ismétlő volt.

Azt meg sajnálom, hogy nem indul feb.-be BSC remélem, hogy ha nem érettségizhettek legalább azt indítanak ha már "nem kötelező" érettségizni, meg nektek is elhalasztják, hogy ne ússzon még egy évetek "csak" egy fél, de tényleg remélem a legjobbakat én is halasztottam egy évet és már az is kegyetlen idegesítő volt :(.

2020. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szintemelő vizsgára jelentkeztem . Középszintű érettségim van , és emeletre jelentkeztem .
2020. ápr. 16. 14:52
 10/20 anonim ***** válasza:

Szintemelő nem lesz

" Idén ugyanis kizárlóag azokat a vizsgákat szervezik meg, ahol erre a jelentkezőknek szüksége van a felvételi miatt - előrehozott vagy szintemelő vizsgák nem lesznek." -eduline

2020. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!