Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismétlő emelt érettségi...

Ismétlő emelt érettségi vizsgát teszek. Szerintetek töröltessem a jelentkezésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történelemből ismétlő vizsgát teszek. Az "eredeti" emelt történelem érettségim 84%-os lett, így legalább 85%-osra kellene az írásbeli vizsgát megírnom. Viszont mivel nem tartanak szóbeliket, így arra számolok, hogy idén általánosságban rosszabbul fognak sikerülni az érettségik %-os arányukat tekintve (hiszen a legtöbb embernél a szóbeli jelentősen javított az érettségi eredményeken).

Ti kockáztatnátok vagy töröltetnétek a jelentkezést a helyemben?

(ui.: 440 pontom van javító érettségi nélkül)



2020. ápr. 17. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
440-el felvesznek az álomszakra a tavalyi pontok alapján? (Mert gondolom amiatt csinálnád az ismétlőt) Mert ha igen, akkor szerintem visszavonhatod, nem hinném hogy most ugranának meg a pontok, sőt a törit ismerve, most valószínűleg esni is fognak egy picit a pontok. (Aki emeltezett annak mindenkinek a szóbeli nyomta fel a pontokat, a javító töris tanár csak lehúzta őket)
2020. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már készültél rá, megpróbálnám a helyedben. De ha úgy érzed nem menne 85%ra, és számít most a pénz is, mondd vissza.
2020. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pacsit! nálam ugyan ez a helyzet csak emelt kémiával és biológiával :D

Félek, hogy ha nem megyek el, akkoridén pont könnyű lesz, és kihagyom a javítás lehetőségét. Én tavaly 3 ponttal maradtam el a ponthatártól. Én is mérlegelek, de nem tudom mit tegyek.

2020. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!