Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könnyen tanultátok a...

Milyen könnyen tanultátok a Kreszt? Gondolok itt a kereszteződésben lévő kanyarodás során az áthaladási sorrendre több járműnél. Tesztgyakorlatokkal?

Figyelt kérdés
Nem elég egyszer átolvasnom az e-learningben leírtakat, mert legjobb esetben is pár nap múlva elfelejtem a következő fejezet végére...

2020. ápr. 18. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Az áthaladási sorrend logikáját kell megérteni, egyszer megértettem, azután már mindig tudtam mi a helyes sorrend.
2020. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még nem vizsgáztam sajnos, ugyanis a járvány miatt halasztásra került a vizsgaidőpont, de eleinte eléggé kétségbe voltam esve én is. Sok gyakorlás kell, vizuálisan egyre jobban át fogod látni majd. Nagyon ajánlom a kotra féle kressz mobilapp-ot mert ott, ha nem értessz valamit e-mailben megírhatod és 1munkanap alatt reagálnak neked. Fizetős ugyan de megéri, ha a több 10ezres vezetést meg progit kifizeted nem ez fog anyagilag a földhöz vágni :D.

A könyveket olvasgasd minél többször és akár 2 mondatban is új logikát, értelmet fedezel majd fel. Semmi gond nincs ezzel a "lassú" módszerrel. Gondolom az is zavar hogy te is tele vagy olyan ismerősökkel akik állítják hogynem is tanultak rá semmit kb mégis hibátlan lett. Nyugi hazudik mind :D. Kotra könyveit is ajánlom, a program gyakorlatiasabb és jobban rávilágít az összefüggésekre, de bizonyos részeken hiányos.

Annak ellenére hogy ma már átmegyek minden próbavizsgán elbizonytalanodok a villamos, rendőr és dupla körforgós ábrásoknál. Nem tudom mikor leszek teljesen magabiztos, de úgy gondolom addig kell gyakorolni, amíg ez az érzés meg nem szűnik.

Tulajdonképpen az elrontott kérdésekből fogsz tanulni, ha utánanézel hogy miért is az a jó válasz. Hidd el valahányszor elrontottam egy kérdést és azt éreztem hibás a válasz, mindannyiszor kiderült hogy én vagyok a hülye valamit nem vettem észre, egy jogszabály felett elsiklottam vagy rosszul értelmeztem :(. Tudom nincs ennél idegesítőbb de ezen át kell esni. A "nagytudású" ismerőseid is így csinálták, az is lehez csak 5ödszörre sikerült neki az az egy hibapontos nyugi xD. Nem vagy gyengébb képességű, csak a környezeted félrevezethetett valamelyest. Nem olyan egyszerű ez az egész.

Kitartást menni fog az :). A titka az, hogy ne hagyd abba a tesztelést, és hogy ne csak jó vàlaszokat memorizálj, hanem értsd a miérteket. Sok sikert!

2020. ápr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kotra letölthető ingyen is a play áruházból, viszont azt hiszem csak 24 órára ingyenes. Minden tesztet csinálj újra és újra. Egyébként az E-titanban nagyon sok kérdés ismétlődik az egyes tananyagok után. Viszont figyelni kell, mert lehet, hogy azt érzed "ez már volt", de lehet, hogy csak 1 szó különbözik, ezáltal már a válasz is más. Figyelni kell! Az előttem szólóval egyetértek maximálisan. Én a kreszteszt.net-en is nagyon sokat gyakoroltam. Most is gyakolom az elsőbbséget pl, noha negyven valamennyi óra vezetésen túl vagyok már. Viszont szeretném fejben helyre tenni, mire újra kocsiba kerülök. Most értettem meg teljesen. Úgyérzem át is látom már. A kresz tanulás alatt nem mindig értettem, hogy miért toltam el egy egy választ. Most már értem. Menni fog. Van egy letölthető mobilapp. Külön a táblákat és az elsőbbséget is gyakoroltatja. Ez viszont korlátlan és ingyenes.
2020. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 as vagyok. Kresz szituációs kvíz és kresz tábla kvíz az említett két app neve. A play áruházban találod. Barna háttéren vannak.
2020. ápr. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2020. ápr. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!