Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A világon jelenleg milyen...

A világon jelenleg milyen tárgyak vannak amelyek antik darabok eggyáltalán hol találják vagy szobrok amik megmaradtak a mult során felírt mondato kőbe véset nyomtatványok ilyenek?

Figyelt kérdés
olyan tárgyakat keresek amelyek antik eszmével bírnak ami tudosoknak volt vagy hasonló dolgok makett szobrok??

2019. okt. 29. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
hűha
2019. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
érdekelne engem képek is idetartoznak olyan egyéni darabok amik antik mint a tudosoknak van nekem valhogy olyan érzésem van hiányzik egy szobor szobámbol tudjam nekem megvan ,de más nem tujdon rola ritkaság de mégis a világon van tudat hogy világon van tudassa szellemeiséget lehet akár egy festmény akár egy gafiti és mindenre hatást gyakorol valami szobor makett vagy hasonló ami egyedi darab és pozitiv energiát ad hiszem hogy a világon mindennek van energiája még amaga egy fának is mindennek van pozitív negatív energiája
2019. okt. 29. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, több száz, több ezer antik tárgy van, szobrok, kövek, feliratok és tudom is én micsodák, többnyire múzeumban vagy a föld alatt. Úgyhogy ez egy érdekes kérdés volt...
2019. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja csak válaszot nem kaptam rá még mindig
2019. okt. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!