Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ideiglenes felvételi rangsorba...

Ideiglenes felvételi rangsorba benne vagyok, de nem tudom mire számítsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ideiglenes rangsorba 24. voltam és 32 embert vesznek fel arra a szakra..Szerintetek van esély arra hogy elutasítsanak vagy hogy ne vegyenek fel?

2020. ápr. 24. 13:01
 1/4 anonim válasza:
74%
Ha 24. Vagy, és 32 embert vesznek fel akkor nem utasíthatnak vissza. Meg gondolom még előled is kiesnek emberek. Majd a véglegesen megtudod, de szerintem nincs esély arra, hogy elutasítsanak, vagy ne vegyenek fel
2020. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 24. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne köszönj semmit, inkább gondolkozz. Hasznosabb.

Ma ebben az országban ilyen konkrét kérdésekben csak kilenc és félmillió ember nem tudja a választ. Az sem, aki dönteni fog. Mert reggel másról van meggyőződve, mint este. Itt csak az biztos, ami elmúlt. De ha a döntnök tehetné, az se.

2020. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jogos hülye kijelentés volt..
2020. ápr. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!