Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ideiglenes felvételi listán a...

Ideiglenes felvételi listán a 180-ból a 115. vagyok és 36-ot vesznek fel van esélyem bekerülni? (szakközépiskola, belügyi rendészeti pécs széchenyi) A másik suliba 77. és 25-öt vesznek fel

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Annyi esélyed van, mint mókusnak az erdőtűzben.
2012. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom érzékeled-e, hogy az egyik helyen majdnem 80 ember, a másikon meg kb 50 van előtted (de már osztályon kívül). Persze van esélyed, például ha tömöges szerencsétlenség történik azzal a busszal, amin minden vetélytársad utazott, akkor bekerülsz simán.


Tanulni kellett volna, mert azért gáz, hogy rendőrnek se vesznek fel.

2012. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
úgylátszik túl okos voltál... sajnos így rendőr nemlesz belőled... legközelebb szándékosan rontsd el a felvételit, rendőrnek csak a leghülyébbek mehetnek...
2012. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felhívtuk a Széchenyi-t és azt mondta a gazdaságis nő mivel 3 szakot jelöltem meg megpróbálnak valamelyik osztályba bepréselni meg hogy sokan kiesnek előlem meg kevesen jelöltek meg 3 osztályt
2012. márc. 14. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Én is furcsállottam ma hogy arendészetin ekkora a túljelentkezés.Egyik osztálytársam is ezzel a problémával került szembe.Ha nem jelentkeztél volna a többire akkor nem lenne esélyed.Viszont a másik suliba jobban lenne.
2012. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt is figyelembe kell venni, hogy hányan jelöltek meg több szakot. Ha a Széchenyiben minden jelentkező megjelölte mindhárom tagozatot, akkor az 3*36=108 fő, azaz a 108. helyen lévő még bekerül. A 115. már "necces", akkor van esélyed, ha sokan jelölték a sulit második vagy harmadik helyen, és az első helyre felvették őket.

Még módosíthatod a jelentkezésedet, én a másik suliban is megjelölnék több tagozatot is, hátha...

2012. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mégis felvettek infó szakra
2012. máj. 4. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!