Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez benne lesz az...

Szerintetek ez benne lesz az érettségibe?

Figyelt kérdés
Osztálytársam szerint mivel idén lesz Trianon évfordulója biztos benne lesz az érettségibe esszé vagy más formába.
2020. ápr. 27. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges..Ha volt egy ilyen tippje,ami amúgy reális,mert tényleg évforduló van.Nem lőhetsz mellé ha átnézed,mert az alapvető műveltség része.Mint minden témakört ezt is tudni kell.

Egyébként sok sikert az érettségihez,tudom nincs könnyű helyzetetek,de a higgadtság többet ér,do don't worry

2020. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 27. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem benne lesz. Amúgy is népszerű téma az utóbbi érettségiken, úgy vettem észre.. Én is idén érettségizem, amúgy örülnék is pl egy ilyen esszének😃
2020. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudom minek örülnék, semmit nem tudok 😑🤣
2020. ápr. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!