Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek mik lesznek benne...

Szerintetek mik lesznek benne a májusi emelt szintű történelem érettségibe? 2014

Figyelt kérdés

2014. márc. 28. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az érettségibe bele?
2014. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem első világháború elég vastagon benne lesz.
2014. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az új világrend, az emberek teljes körű ellenőrzésére való törekvés, közép és kelet európa gazdasági kizsákmányolása, népek teljes kultúrális átformálásának kísérlete, eladósítás. Ezek NEM lesznek benne, esetleg majd 100 év múlva.

Hogy a kérdésre is válaszoljak valamit Árpád-ház egész biztosan lesz benne.

2014. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kanye West válasza:
1. Világháború, az évforduló miatt biztos, hogy töményen benne lesz, valószínű, hogy esszé is lesz belőle. Rákos-Kádár korszakok, ókor.
2014. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kanye West válasza:
Rákosi-Kádár*
2014. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szórakoztatóak ezek a találgatások. Kár, hogy az írásbeli feladatokat mindig több feladatsor közül sorsolják, nem lehet előre eltalálni a készítésekor, melyik melyik évben kerül sorra.
2014. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 igen igen ***** válasza:

Az előttem szóló igazat mond, amiket feljebb felsoroltak, azok olyan dolgok amik SZINTE mindig szerepelnek, Rákosi-Kádár ilyen.

Fontos azt is tudnod,hogy még egy olyan emelt esszé sem volt ami konkrétan az 1. vagy 2. vh-ról szólt, csak az előzményeiről vagy arról,hogy mi volt utána:) (Pl. Magyarország a 2 vh között)

2014. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!