Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták/Fősulisok! Ti...

Egyetemisták/Fősulisok! Ti mennyi pénzből éltek egy hónapban?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én bejárós vagyok. Bérletek kb 6000, kaja ami drága, általában veszek szendvicset, vagy fornettinél pogit, a suli mellett van egy kínai, ott szoktunk néha enni... szóval napi 500-1000 ft tuti van, ha nem otthon csinálsz szendvicset. nekem a bejárás miatt nincs nagyon erre időm, főleg, ha reggel 8-ra kell bemenni. a vizsgaidőszakban kell még a pótzh-kra, késedelmi díjakra, pótvizsgákra számolni. nálunk ezeknek darabja 2000 ft. így összességében nem tudom mennyi egy hónap, de a kajára megy el nekem a legtöbb, az tuti.
2010. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
nekem koli 10. utazás haza + városon belüli együtt 10. kaját többnyire hozok magammal otthonról, így csak kenyér meg szendvicsnekvaló kell, legyen az is 10. plussz amit szórakozásra költessz. nekem a támogatásokkal + kisebb munkával kb havi 45ezrem van és még maradni is szokott belőle mindíg. szóval ha nem mindenhova limuzinnal akarsz menni, nem extra helyeken kajázol, nem drága koktélokat iszol, akkor könnyen ki lehet jönni nyomorgás nélkül is. bár nyilván mindenki más életszínvonalhoz szokott, így a "nyomorgás" is mást jelent. ha pesti suliba mész és esetleg albiba laksz, akkor persze jóval többre készülj.
2010. júl. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!