Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » EGYETEMISTÁK, FŐSULISOK!...

EGYETEMISTÁK, FŐSULISOK! Lehetséges az, hogy nappali oktatás mellett dolgozol? Hol alkalmaznak? Hány órában? Tudsz mellette tanulni? Mennyit keresel?

Figyelt kérdés
*Tudom, hogy ez nem ide való... de ezt a topikot olvassák a legtöbben.
2010. okt. 24. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Persze, hogy lehetséges. :)

ŰHa pesti vagy, simán, lehet hétvégente hosstesskedni, vannak call centerek, mindenképp nézz körül diákszövetkezeti honlapokon, kérj hírlevelet, csak akarni kell.

Én tavaly, másodávesként heti 3 napot 6 órában telefonáltam, rugalmas volt, reggel 8-tól este 8ig lehetett beosztást kérni, megvolt az 50-60 ezer, plusz jutalék, illetve most kaptam idén rendes állást, igaz megbízási szerződéssel a szakmámban. Tanulást meg lehet oldani.

2010. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én másodéves vagyok, és nem igazán merem bevállalni. Max szünetekben elmegyek, nyarat végig dolgozom. Persze össze lehetne hozni, de hétvégére nem sok munka van. Amúgy max diákmunkázni tudsz, annak kb 420ft/óra az alapja.
2010. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én bevállalnám, ha lenne munka, mert nagyon jól jönne a pénz (sokszor a jegyzeteimet se tudom kifizetni, nemhogy szórakozni járjak vagy ilyesmi). De mindig elküldenek a diákmunka irodából azzal, hogy nincs semmi munka...
2010. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
120 ezer forintot kéne keresnem... mert lakbért is kellene fizetnem suli mellett.
2010. okt. 24. 13:39
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Lehetséges (nem minden szak mellett!), de én nem ajánlom. Én nyelvszakos voltam (utána felvettem mellé egy másik szakot), első évtől kezdve órákat adtam, és ez a tanulás rovására ment, nem tudtam olyan jó eredményt elérni. Ez attól is függ, ki mit bír, nekem sok volt a 2 szak + munka. Ráadásul nem is úgy volt, hogy kényelmesen 1-2 órát adtam, hanem egymás után csöngettek. Egy hasonló helyzetben levőnek azt tanácsolnám, tartson mértéket, ne legyen pénzéhes,inkább fogja vissza magát, és csak 1-2 tanítványt vállaljon,mert nem csak be kell ülni az órákra, fontos a tanulás, olvasás is.
2010. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, 120 ezret?? :O Annyit tényleg nem tudsz összeszedni, amúgy Pesten diákmunka 600 körüli órabérért már van, mondom, kezdj el telefonálgatni, ha ügyes vagy, és igazán szeretnéd, 80-at, 90-et össze tudsz szedni.

Én is azt csináltam, igaz, hogy nem lettem mindenből 5-ös, de nem is az számít, ugye most lehetőséget kaptam a szakmámban, nem a papír számít az életben. pedig ez a politikai-államgazdasági pálya, a csoporttársaim pedig, akik halálra tanulták magukat, semmilyen eredményt nem tudnak most felmutatni. Szóval jó, ha megtanulod már most eladni magad, tapasztalat lehet többet ér, mint egy makró-ötös.

Első voltam.

2010. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Én értelek, utolsó, hogy a jövő, a gyakorlat szempontjából mi a praktikus - DE ha valaki pl. egy bölcsész, és ÖNMAGÁÉRT is szereti a szakját, én azt mondom, hogy ne csak a jövőre gondoljon (akkor eleve oda se ment volna) az alatt az 5 év alatt használja ki élete talán utolsó (!) lehetőségét, hogy irodalommal, filozófiával, történelemmel stb. foglalkozhat. Utána úgyis mehet ügyintézőnek vagy mosogatónak.
2010. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
érettségivel főállású melóval se nagyon keresel 120at, nemhogy egyetem mellett. szóval erről ne is álmodj...
2010. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én néha 1-1 napot tudok vállalni 8 órás diákmelót...

Így max 12-15.000 Ft összejön egy hónapban..Sajna vannak hetek, mikor több órám van, akkor nem tudok menni dolgozni:P


Órát nem hagyok ki munka miatt.Akkor se ha "csak" előadás..

2010. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*napot=napon
2010. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!