Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen feladatai, költségei...

Milyen feladatai, költségei vannak az egyéni vállalkozónak, egy felsőoktatási tanuló 6 hetes gyakorlati foglalkoztatása során?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mivel az aktuális félévben csak szakdolgozatot írtam, így úgy terveztem ezt a félévemet munkával töltöm, így leigazolhatom a kötelező szakmai gyakorlatot. Sajnos a vírus miatt nem jött össze az állás, ahova jelentkeztem, és azóta már beadtam 12 helyre, de vissza sem írnak...


Logisztikai mérnöki szakra járok, arra gondoltam, hogy az egyik rokonom, aki autószállítással foglalkozik, talán leigazolhatná nekem a gyakorlatot.


Volt már valaki akinek KATÁS egyéni vállakozó igazolta le? Milyen köldtégeketkell ebben az esetben megfizetnie a vállakozónak? Erre az időtartományra, már törvényileg kötelező fizetni egy bizonyos összeget (a 6 hétre kb.65 ezer ft), ezt természetesen nem kérném, de nyilván ennek is vannak valamiféle járulékai.



2020. ápr. 27. 15:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!