Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanultok emelt történel...

Hogyan tanultok emelt történelem érettségire?

Figyelt kérdés

Átnéztek olyan témákat is, amiket nem vettetek az iskolában? Korábbi érettségi feladatokon kívül esszét is írtok?

Mennyire javítják jószívűen az esszéket?



2020. ápr. 27. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a kiadott követelményrendszer alapján készültem az érettségire. Feleslegesen nem néztem át olyan témákat, amik úgysem lehetnek benne. Anno a szintemelőmre tanulva vettem néhány emelt történelem érettségire felkészítő könyvet. Az összefoglaló könyvek nagyon hasznosak voltak. Amúgy az előző évek feladatsorait töltöttem ki. Gyakoroltam az esszéírást is a szempontok alapján és az atlaszommal is jobban megismerkedtem, hogy ne érhessen meglepetés a vizsgán. Nekem pont az esszéimet javították keményen és az húzta le a pontszámomat. Úgy vettem észre, hogy emelten komolyabban javítják az esszéket. Biológia emelten is ott vesztettem több pontot.
2020. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!